pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 marca 2018
  • wyświetleń: 727

AP 21 Łąka - kolejne sparingi młodzików młodszych

Po serii turniejów w Krakowie, gdzie Akademia Piłkarska 21 oddział Łąka rywalizowała z takimi drużynami jak, Ruch Chorzów, Hutnik Kraków, Dynamo Lwów, Jaguar Gdańsk, Andrespolia Warszawa i wieloma innymi zespołami z całej Polski i Ukrainy przeszedł czas na ostatni etap sparingów.

W piątek zawodnicy AP 21 Łąka wybrali się do Zabrza na sparing z tamtejszym Gwarkiem, gdzie po zaciętym meczu ulegli Zabrzanom 5-6. We wtorek po świętach łączanie jadą do Krakowa na serię sparingów z Olimpią Piekary Śląskie, Wilkami Zawoja, Cracovią i Progresem Kraków.

Komentarz trenera Sebastiana Łuszczek: - Jestem bardzo zadowolony z postępów, jakie czynią moi podopieczni. Nie ukrywam że dużą rolę w tym odgrywa możliwość wyjazdów do Krakowa na wspólne treningi, które odbywają się w każdy piątek i uczestniczą w nim wyróżniający się zawodnicy z wszystkich oddziałów AP 21. Z Łąki na tak zwany Projekt AP 21 Polska jeździ co tydzień 6 chłopców z młodzika młodszego, gdzie pod okiem trenerów AP 21 Kraków mają możliwość trenować z najlepszymi rówieśnikami z innych oddziałów. Raz w miesiącu organizujemy również sparing dla Projektu z mocną drużyną typu Legia Warszawa, Sparta Praga, Korona Kielce itp.

Akademia Piłkarska 21 oddział Łąka

43-241 Pszczyna
ul. Tysiąclecia 25

tel. 661-804-109REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.