Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 marca 2018
  • wyświetleń: 746

Mistrzostwa Gminy Pawłowice w Narciarstwie Alpejskim

W sobotę, 3 marca, na stoku narciarskim "Stożek" w Wiśle odbyły się Mistrzostwa Gminy Pawłowice w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wójta.

Mistrzostwa Gminy Pawłowice w Narciarstwie
Mistrzostwa Gminy Pawłowice w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wójta · fot.


W mistrzostwach udział wzięło 73 zawodników, z czego rywalizację ukończyło 66. Liczną grupę startujących stanowili zawodnicy z partnerskiego miasta w Słowacji - Teplička nad Vahom. Na zawodach nie zabrakło zarówno kibiców, jak i pięknej słonecznej pogody.

Po zakończeniu zmagań na stoku na narciarzy czekał gorący poczęstunek. Następnie odbyła sie ceremonia wręczania medali. W każdej kategorii II i III miejsca na podium nagrodzone zostały medalami i dyplomami, zaś zdobywcy I miejsc oprócz medali i dyplomów otrzymali Puchar Wójta. Dyplomy otrzymali również: najmłodszy i najstarszy uczestnik zawodów. Nagrody wręczał wójt Gminy Pawłowice Franciszek Dziendziel oraz Starosta Teplički Viliam Mrázik.

Narciarstwo, Pawłowice

new / pless.pl, źródło: GOS Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA