pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 lutego 2018
  • wyświetleń: 844

[Iskra Pszczyna] I drużyna: Przeciwko kolegom

Iskra lepsza od lidera chrzanowskiej ligi okręgowej. W piątkowy wieczór na boisku w Pszczynie zawodnicy Artura Zemlaka rozegrali dobry mecz i zasłużenie wygrali z LKS Jawiszowice.

I zespół: Iskra - LKS Jawiszowice 23.02.2018
fot.


W drużynie LKSu Jawiszowice wybiegli byli zawodnicy Iskry Bartłomiej Grabczyński, Kamil Gorzała, Daniel Kabara oraz Przemysław Niesyto. Nie przeszkodziło to Iskrze w dobrej grze. Początkowe 30 minut były w wykonaniu pszczyńskiej jedenastki bardzo dobre czego efektem była trzybramkowa zaliczka.

W końcowym kwadransie pierwszej odsłony odważniej zagrali goście i najpierw zdobyli bramkę, a chwilę później ostemplowali poprzeczkę.

Po zmianie stron gra była nieco bardziej chaotyczna, ale kiedy w 64 minucie Tomasz Zawadzki minął bramkarza gości i wyłożył piłkę do Pruska, który z najbliższej odległości ponownie podwyższył prowadzenie do trzech trafień wydawało się, że wygrana powinna paść łupem gospodarzy. Tymczasem w końcówce meczu przycisnęła ekipa z Jawiszowic i w kilka minut złapała kontakt z Iskrą. Ostatnie słowo, a właściwie bramka należała jednak do pszczynian. A strzelanie w tym meczu zakończył ten, który je rozpoczął, czyli Andrzej Żur.

MKS Iskra Pszczyna - LKS Jawiszowice 5:3 (3:1)
bramki: 1:0 Andrzej Żur (7.), 2:0 Michał Prusek (15.), 3:0 Tomasz Cempura (25.), 3:1 (31.), 4:1 Michał Prusek (64.), 4:2 (79.), 4:3 (86.), 5:3 Andrzej Żur (90.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Wojciech Morkisz, Piotr Noga, Jacek Biedrzycki, Paweł Zjawiński, Kamil Kułagowski (46. Jakub Borek), Bartosz Pisarek (46. Krzysztof Francuz), Tomasz Cempura, Mateusz Żelazo, Michał Prusek, Tomasz Zawadzki, Andrzej Żur

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.