pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 lutego 2018
  • wyświetleń: 864

[Iskra Pszczyna] Orliki: Sparingi na plus

Skutecznie w sparingach grają Orliki z rocznika 2007. Na rozpoczęcie ferii zagrali w Pszczynie z Fortecą, w minioną sobotę w Tychach z GKSem.

Orliki: Iskra - LKS Forteca Świerklany 27.01.2018
fot.


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę w Tychach w meczu sparingowym pokonaliśmy zespół APN GKS Tychy 5-1. Mecz był rozegrany na większym niż zwykle boisku i w składach 9-cio osobowych. Mimo, iż w tym powiększonym ustawieniu zagraliśmy po raz pierwszy, udało nam się przez cały mecz utrzymać dobrą organizację gry. Główne nasze atuty w tym spotkaniu, to uważna gra w obronie, pracowitość w pomocy i szybki atak. Dzięki temu chłopcy wygrali. Gratulacje.

W tym meczu z powodu niedyspozycji i absencji kilku naszych zawodników gościnnie zagrali z nami bramkarz Robert Prządka i były zawodnik naszego zespołu Miłosz Szydłowski."


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Sergiusz Wesołek, Robert Prządka, Bartek Kuśmierczyk, Bartek Jasiński, Wiktor Skwarek, Szymek Reclik, Michał Jasiński, Kuba Kubica, Bartek Bilek i Miłosz Szydłowski
Bramki: Kuba Kubica -3, Michał Jasiński i Miłosz Szydłowski po 1

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - LKS Forteca Świerklany 27.01.2018 · fot.


"We wcześniejszym sparingu wygraliśmy na swoim orliku z rówieśnikami ze Świerklan, tj. Fortecą Świerklany 14-6 - w marcu zagramy rewanż w Świerklanach, a później planujemy dwumecz z Rekordem Bielsko. - podsumował trener Tomanek

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.