Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 lutego 2018
  • 5 czerwca 2018
  • wyświetleń: 49451

[WIDEO, ZDJĘCIA] VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński już za nami!

W niedzielę w Pszczynie odbył się VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza. Główny bieg wystartował w samo południe, wcześniej, w deszczu biegało kilkadziesiąt dzieci!VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny - start - 03.06.2018 r. · fot.


VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny - na trasie - 03.06.2018 r. · fot.


VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczynie - trochę z boku - 03.06.2018 r. · fot.


VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczynie - meta biegu - 03.06.2018 r.


VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczynie - dekoracje zwycięzców w poszczególnych kategoriach biegu - 03.06.2018 r. · fot.


VII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny - biegi dzieci - 03.06.2018 r. · fot.


Zawodnicy wystartowali z parku, skąd pobiegli wytyczonymi ulicami Pszczyny. Po 10 kilometrach wrócili pod pszczyńskie Muzeum Zamkowe, gdzie znajdowała się meta. Tam też odbyła się dekoracja najlepszych biegaczy. Podczas biegu prowadzony był elektroniczny pomiar czasu. Trasę zabezpieczała straż miejska, pracownicy i wolontariusze MORiS-u oraz uczniowie klasy mundurowej.

Zapis relacji na żywo

Loading...


Loading...


Loading...


Co roku, dzięki wsparciu Fundacji PKO Banku Polskiego oraz zbiórce Śląsko-Małopolskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych (SMSU) biegacze wspierali dzieci z gminy Pszczyna. W tegorocznej edycji pobiegli dla Kamilki i Wiktorii z Czarkowa - bliźniaczek, u których zdiagnozowano dziecięce porażenie mózgowe. Fundacja PKO Banku Polskiego przeznacza 10 tys. zł na niezbędny do leczenia sprzęt dla Kamilki. W niedzielę, 3 czerwca w parku można było spotkać pracowników Carbo Asecura SA i wolontariuszy z puszkami zbierających środki na leczenie i rehabilitację dziewczynek.

Loading...

new, ab, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA