pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 732

[Iskra Pszczyna] Oficjalnie z GKSem Tychy

W styczniu Iskra Pszczyna podpisała oficjalnie umowę o współpracy z I-ligowym GKS-em Tychy. Współpraca będzie odbywać się zarówno na płaszczyźnie szkoleniowej, jak i marketingowej.

Umowa partnerska GKS Tychy 18.01.2018
fot.


Podpisanie umowy partnerskiej z zielono-czarno-czerwonych klubem wiąże się z korzyściami na wielu płaszczyznach. Będzie to m.in. wymiana doświadczeń w kwestiach szkoleniowych, możliwość wyprowadzania drużyn na meczach Nice 1 Ligi przez młodych piłkarzy, czy wsparcie w zakresie marketingowym. Do coraz liczniejszego grona partnerów GKSu Tychy w ostatnim czasie dołączyła także drużyna ze Studzionki, a przypomnijmy, że we wrześniu współpracę zawiązana została także m.in. z Akademią Młodego Piłkarza.

Umowa partnerska GKS Tychy 18.01.2018
fot.


"Konsekwentnie poszerzamy grono klubów z regionu, z którymi chętnie nawiązujemy współpracę. Jesteśmy otwarci na kluby nie tylko z Tychów, czego potwierdzeniem jest formalna współpraca z LKS Studzionka i Iskrą Pszczyna. Liczymy, że dzięki temu zainteresowanie naszym klubem wśród zawodników i mieszkańców Studzionki oraz Pszczyny jeszcze bardziej się zwiększy, a obie strony wyciągną z tej współpracy jak najwięcej korzyści" - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

"Cieszymy się, że udało się podpisać umowę z GKSem Tychy, choć jest to tak naprawdę sformalizowanie dobrej współpracy na linii obu klubów już od dłuższego czasu. Mamy nadzieję, że zarówno Tychy jak i Pszczyna skorzystają na tej umowie, a działania na płaszczyźnie współpracy szkoleniowej oraz marketingowej przyniosą pozytywne efekty." - podsumował Andrzej Puchała Prezes MKS Iskra.

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.