Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 3 stycznia 2018
  • wyświetleń: 5811

180 dni do idealnej sylwetki - Twoja metamorfoza z FitLady

Artykuł sponsorowany:

Podejmij wyzwanie - weź udział w unikatowym programie opracowanym przez trenerów oraz dietetyka FitLady w Pszczynie. 180 dni do idealnej sylwetki to program stworzony z myślą abyś za 6 miesięcy cieszyła się wymarzonym, zdrowym i sprawnym ciałem.

Fitlady - Pszczyna, ul. Bednorza 14

Fitlady - Pszczyna, ul. Bednorza 14


Jak podjąć wyzwanie? Zgłoś się jak najszybciej do klubu FitLady w Pszczynie mieszczącego się przy ul. Bednorza 14, który został stworzony wyłącznie dla kobiet i to w każdym wieku i poziomie kondycji. Na każdą osobę biorącą udział w programie czeka różnorodny trening prowadzony w formie obwodowej , comiesięczna analiza składu ciała profesjonalnym urządzeniem InBody 170 wraz z pomiarami antropometrycznymi, specjalnie opracowany plan żywieniowy o określonej kaloryczności zmieniający się co miesiąc oraz wsparcie i motywację trenerów i dietetyka FitLady. Dodatkowo po zakończeniu programu wybierzemy osobę, którą oddamy w ręce profesjonalnych stylistów - dobierzemy odpowiednią fryzurę, makijaż oraz ubranie.

Dodatkowo FIT LADY zaprasza wszystkie Panie od poniedziałku do piątku (8-12 stycznia) na dni otwarte w godzinach 9.00-12.00 oraz 16.00-20.00. W tych dniach będzie można skorzystać z bezpłatnego treningu próbnego oraz zakupić karnet w promocyjnej cenie. Na wszystkie Panie czekać będzie wiele atrakcji.Czym wyróżnia się nasz klub?  • U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie

  • Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.
  • Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady . Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.Fitladyul. Bednorza 14, 
43-200 Pszczyna

tel.: 577 150 601

www.fitlady.plGodziny otwarcia:
  • 
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00 -12:00 / przerwa / 16:00 - 20:00
  • 
Sobota godz. 9:00 -12:00

  • Niedziela - nieczynne
43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601