pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2002

[ZDJĘCIA] Mikołajkowe zawody pływackie w Goczałkowicach

W dniach 7 i 8 grudnia zostały rozegrane Mikołajkowe zawody pływackie w których rywalizowało 150 zawodniczek i zawodników.

Mikołajkowe zawody pływackie 7-8.12.2017


W pierwszym dniu zmagań pływackich startowali uczniowie z roczników 2004, 2003 i 2002. W stylu grzbietowym klasyfikacja wyglądała następująco:
  • Dziewczyny rocznik 2004: 1m Zorembska Klaudia, 2m Puczka Natalia, 3m Hojka Martyna
  • Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Brauntsch Aleksandra, 2m Psik Emilia, 3m Kozik Patrycja
  • Chłopcy rocznik 2004: 1m Cebula Rafał, 2m Herma Kamil, 3m Kiecok Jakub
  • Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Kisiała Mikołaj, 2m Pelka Jakub, 3m Pasternak Stanisław


Styl dowolny:
  • Dziewczyny rocznik 2004: 1m Hyła Aleksandra, 2m Zorembska Klaudia
  • Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Szendzielorz Natalia, 2m Chlebek Emilia, 3m Adamczyk Marta
  • Chłopcy rocznik 2004: 1m Strządała Jakub, 2m Górczak Ryszard, 3m Cebula Rafał
  • Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Englisz Kacper, 2m Kisiała Mikołaj, 3m Pelka Jakub


Styl Klasyczny:
  • Dziewczyny rocznik 2004: 1m Hyła Aleksandra, 2m Puczka Natalia,
  • Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Adamczyk Marta, 2m Kieloch Nikola, 3m Sojka Karolina
  • Chłopcy rocznik 2004: 1m Górczak Ryszard, 2m Woźnica Adrian, 3m Brzeczek Maksymilian
  • Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Brudek Mikołaj, 2m Pasternak Stanisław, 3m Wojakiewicz Kacper


Styl motylkowy:
  • Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Szendzielorz Natalia, 2m Brauntsh Aleksandra, 3m Wrona Ewa
  • Chłopcy rocznik 2004: 1m Strządała Jakub, 2m Brzęczek Maksymilian
  • Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Englisz Kacper, 2m Brudek


Mikołajkowe zawody pływackie 7-8.12.2017


Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali: Hyła Aleksandra, Szendzielorz Natalia, Strządała Jakub, Englisz Kacper, którzy wygrywali w swoich konkurencjach i zdobyli po dwa złote medale.

Drugi dzień zawodów pływackich to rywalizacja zawodniczek i zawodników klas młodszych, od trzeciej do szóstej klasy. Uczniowie z roczników 2007, 2008 i młodsi rywalizowali w trzech stylach (dowolny, grzbietowy i klasyczny), natomiast zawodnicy z roczników 2005 i 2006 dodatkowo pływali stylem motylkowym

W stylu grzbietowym wyniki przedstawiały się następująco:
  • Dziewczyny rocznik 2008 i młodsi: 1m Pola Rakowska Sissu, 2m Dzida Emilia, 3m Kanik Wiktoria
  • Dziewczyny rocznik 2007: 1m Kużdżał Alicja, 2m Białas Katarzyna, 3m Korczyk Magdalena
  • Dziewczyny rocznik 2006: 1m Szweda Jowita, 2m Maćkowska Agata, 3m Kozik Patrycja
  • Dziewczyny rocznik 2005: 1m Siuta Sandra, 2m Jarząbek Oliwia, 3m Ingram Natalia
  • Chłopcy rocznik 2008 i młodsi: 1m Skipioł Jakub, Bolek Radosław, 3m Załucki Ignacy
  • Chłopcy rocznik 2007: 1m Pojda Patryk, 2m Droździk Patryk, 3m Czub Eryk
  • Chłopcy rocznik 2006: 1m Zembrzuski Filip, 2m Górczak Adam i Ryłko Jakub, 3m Grygierczyk Patryk
  • Chłopcy rocznik 2005: 1m Grygier Oliwier, 2m Młodzik Tymoteusz, 3m Suchodolski Maciej


Styl dowolny:
  • Dziewczyny rocznik 2008 i młodsi: 1m Dzida Emilia, 2m Pola Rakowska Sissu, 3m Maroszek Marta
  • Dziewczyny rocznik 2007: 1m Kużdżał Alicja, 2m Korczyk Magdalena, 3m Białas Katarzyna
  • Dziewczyny rocznik 2006: 1m Szweda Jowita, 2m Ogierman Milena, 3m Maroszek natalia
  • Dziewczyny rocznik 2005: 1m Kolon Karolina, 2m Wróbel Patrycja, 3m Ingram Natalia
  • Chłopcy rocznik 2008 i młodsi: 1m Skipioł Jakub, Bolek Radosław, 3m Dzida Paweł
  • Chłopcy rocznik 2007: 1m Porwit Nikodem, 2m Sosna Kacper, 3m Pojda Patryk
  • Chłopcy rocznik 2006: 1m Szpyra Przemysław, 2m Grygierczyk Jakub, 3m Kwapiński Maciej
  • Chłopcy rocznik 2005: 1m Grygier Oliwier, 2m Młodzik Tymoteusz, 3m Michalski Maciej


Styl klasyczny:
  • Dziewczyny rocznik 2008 i młodsi: 1m Skipioł Maja, 2m Helik Lena, 3m Iwan Gaja
  • Dziewczyny rocznik 2007: 1m Włodek Marta, 2m Paszek Paulina, 3m Romańska Roksana
  • Dziewczyny rocznik 2006: 1m Maroszek Natalia, 2m Masny Hanna
  • Dziewczyny rocznik 2005: 1m Siuta Sandra, Jarząbek Oliwia, 3m Marszałek Oliwia
  • Chłopcy rocznik 2008 i młodsi: 1m Załucki Ignacy, 2m Czerwiński Arkadiusz
  • Chłopcy rocznik 2007: 1m Kurzyca Szymon, 2m Maruszczyk Miłosz
  • Chłopcy rocznik 2006: 1m Helik Marcel, 2m Zembrzuski Filip, 3m Kwapiński Maciej
  • Chłopcy rocznik 2005: 1m Suchodolski Maciej, 2m Kędzior Krystian


Styl motylkowy:
  • Dziewczyny rocznik 2006: 1m Ogierman Milena
  • Dziewczyny rocznik 2005: 1m Kolon Karolina, 2m Kozik Anna
  • Chłopcy rocznik 2006: 1m Helik Marcel


Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali: Kużdżał Alicja, Szweda Jowita, Siuta Sandra, Kolon Karolina, Skipioł Kakub, Grygier Oliwier, Helik Marcel, którzy wygrywali w swoich konkurencjach i zdobyli po dwa złote medale.

Mikołajkowe zawody pływackie 7-8.12.2017


Po zakończonych zawodach każdy z uczestników otrzymał słodki podarunek oraz napój, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

- Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji zawodów. Dziękujemy dyrektor Szkoły Podstawowej, dziękujemy kierownikowi, ratownikom, menadżerowi GOSiR oraz wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego. Ze sportowym pozdrowieniem - Krzysztof Kupper.

Krzysztof Kupper

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.