Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 13056

[ZDJĘCIA] Szatnie i łazienki na basenie przy PZS nr 2 po remoncie

Właśnie zakończono remont zaplecza sanitarno-szatniowego przy basenie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie. Na ten cel powiat pszczyński przeznaczył niemal 230 tys. zł.

Szatnie i łazienki na basenie przy PZS nr 2 po remoncie · fot.


W ramach działań mających poprawić jakość i komfort korzystania z basenu przy "Rolniczoku" wyremontowane zostały szatnie, sanitariaty i klatka schodowa. W ramach prac m.in. uzupełniono tynki, wykonano gładzie gipsowe, pomalowano pomieszczenia, położono płytki i posadzki, wymieniono instalację c.o., wodną armaturę, instalację elektryczną i kanalizację sanitarną. Ponadto, szatnie wyposażone zostały m.in. w komplet suszarek, lustra i nowe drzwi.

Szatnie i łazienki na basenie przy PZS nr 2 po remoncie
Szatnie i łazienki na basenie przy PZS nr 2 po remoncie · fot.


Remont sanitariatów przy basenie ma poprawić funkcjonalność obiektu, tak aby zarówno uczniowie, jak i mieszkańcy mogli z niego korzystać w bardziej komfortowych warunkach. Planowo, obiekt będzie otwarty dłużej niż dotychczas i ma być bardziej dostępny dla mieszkańców Pszczyny. Z basenu będzie można zacząć korzystać już od stycznia (więcej informacji o godzinach otwarcia i warunkach korzystania z obiektu już wkrótce).

- Bardzo się cieszymy, że udało nam się zrealizować przynajmniej ten zakres robót, zwłaszcza, że obecne programy rządowe i unijne nie dają możliwości dofinansowania rozbudowy obiektu. Być może w przyszłości takie programy się pojawią, wtedy z pewnością z nich skorzystamy. Do tego czasu, na ile pozwolą nam środki, będziemy sukcesywnie remontować kolejne części basenu - podkreśla starosta Paweł Sadza.

Szatnie i łazienki na basenie przy PZS nr 2 przed remontem · fot.


BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA