pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 grudnia 2017
  • wyświetleń: 867

[Iskra Pszczyna] Orliki: Zagramy w finałach KMPP

W sobotnich eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego do styczniowych finałów awansowały dwie drużyny z rocznika 2007.

Orliki: Eliminacje KMPP 02.12.2017 · fot.


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę w hali POSIR chłopcy w dwóch zespołach zagrali w Eliminacjach Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego Orlik i obydwa zespoły uzyskały awans do finału tych Mistrzostw.

Najpierw skład oznaczony jako MKS Iskra II przeszedł przez swoją grupę eliminacyjną przebojem, wygrywając wszystkie 4 mecze i zdobywając 16 bramek przy jednej tylko straconej. Pokonali kolejno Football Project Suszec 4-0, UKS LKS Wola 2-1, UMKS Ruły United /dziewczyny/ 6-0 i LKS Znicz Jankowice /dziewczyny/ 4-0.

Później w rozgrywkach wystąpił nasz skład jako MKS Iskra I i zaczął trochę nieprzekonująco od remisu z drużyną LKS Znicz Jankowice 1-1, ale później rozkręcił się na dobre i w kolejnych meczach gromił rywali : LKS Wisła Wielka 9-0, GKS Pniówek Pawłowice 9-0 i Junior Football Frydek 6-0.

Obydwa zespoły pokazały składną, interesującą grę i efektowne bramki. W zespole MKS Iskra II zadebiutował udanie bramkarz Xavier Derlatka. Z pozostałych grup awans wywalczyły drużyny: LKS Czarków, UMKS SPS Wola i LKS Leśnik Kobiór. Finały już w styczniu."


MKS Iskra Pszczyna II : Bartek Kuśmierczyk, Xavier Derlatka, Bartek Januszewski, Patryk Kajstura, Wiktor Nowakowski, Kamil Sokołowski , Bartek Bilek

Bramki: Bartek Bilek - 6, Kamil Sikołowski -6, Bartek Kuśmierczyk, Jasiński Bartek, Wiktor Nowakowski i Patryk Kajstura po 1

MKS Iskra Pszczyna I : Sergiusz Wesołek, Michał Śnieg, Paweł Grygier, Szymek Reclik, Michał Jasiński, Kuba Kubica

Bramki: Kuba Kubica -11, Michał Jasiński - 11, Szymek Reclik- 3

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.