Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 grudnia 2017
  • 16 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1384

VIII Międzynarodowy Mityng Pływacki w Pawłowicach

Za nami:

Zarząd klubu UKS aQuatica zaprasza wszystkie osoby zainteresowane sportem na zawody pływackie, które odbędą się na pływalni "Wodny Raj" w Pawłowicach.

VIII Międzynarodowy Mityng Pływacki odbędzie się w weekend 16-17 grudnia. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

VIII ISM Pawłowice
fot.


- Korzystając z okazji informujemy o stałym naborze dzieci i młodzieży do klubu, można przyjść z dzieckiem w dowolnie wybranym terminie w godzinach od 16.00 do 18.00 i poprosić trenera o szczegółowe informacje dotyczące organizacji szkolenia dzieci i młodzieży w naszym klubie. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego z jednym z naszych trenerów - zachęca zarząd klubu UKS aQuatica. - Szczególnie zapraszamy dzieci, które uczą się pływać w prywatnych szkółkach pływackich. Zapewniamy miłą atmosferę, szkolenie dzieci i młodzieży z wykwalifikowaną kadrą instruktorsko-trenerską, możliwość rozwoju sportowego dziecka lub pływania rekreacyjnego poprzez przydzielenie dziecka do grupy o odpowiednim poziomie, niską składkę członkowską, ubezpieczenie, możliwość uczestnictwa w zawodach pływackich, możliwość wyjazdów na obozy sportowe w bardzo niskich cenach - dodają przedstawiciele klubu.

Zapraszamy na stronę internetową klubu: www.aquatica-pawlowice.pl.

43-250 Pawłowice
ul. Szkolna 1b

tel. 032 4724215
fax 032 4724215

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA