pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 listopada 2017
  • wyświetleń: 258

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Pożegnanie z ligą

Swój ostatni mecz w tym sezonie rozegrali podopieczni Radosława Rakowskiego oraz Pawła Zjawińskiego. Zespół Iskry przegrał z Podbeskidziem Bielsko Biała 2:1.

Trampkarze: Iskra - Podbeskidzie 23.09.2017
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Ten mecz był jak nasz cały sezon, podarowaliśmy dwa prezenty, które gospodarze zamienili na bramki. Pierwszy gol padł po naszym głupim faulu w polu karnym w niegroźnej sytuacji. Drugi to darmowe oddanie piłki na 17 metrze. Odpowiedzieliśmy bramką Patryka Michulca pod koniec pierwszej częsci meczu. W drugiej połowie gra toczyła się cały czas na połowie Podbeskidzia, ale nie umieliśmy wykorzystać naszej przewagi i strzelić wyrównującego gola. Rywale w drugiej połowie nie oddali strzału na bramkę, ale co z tego skoro to my wracamy bez punktów. Reasumując w całym sezonie rozdawaliśmy rywalom prezenty i głupio traciliśmy punkty, których potem brakło do 5 miejsca dającego utrzymanie. Sezon kończymy na 6 lokacie co niestety oznacza spadek."

BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała - MKS Iskra Pszczyna 2:1 (2:1)
Bramka: Patryk Michulec

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Zientek, Oliwier Dziech, Witold Gawron, Klaudiusz Szmajduch, Kacper Łoskot, Maciej Kaletka, Łukasz Stryczek, Jakub Maśka, Kacper Pustelnik, Karol Szafron, Patryk Michulec oraz Kacper Hanslik, Kacper Ryguła, Bartłomiej Sosna

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.