pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 21 listopada 2017
  • wyświetleń: 917

V miejsce KBS Pszczyna w Ogólnopolskiej Lidze Młodzieżowej

Relacja z Finału Ogólnopolskiej Ligii Młodzieżowej w Strzelectwie Sportowym, który odbył się w Gdyni.

V miejsce strzelców KBS Pszczyna w Finale Ogólnopolskiej Ligii Młodzieżowej w strzelectwie Sportowym · fot.


W pierwszym dniu pobytu, w piątek odbyła się akredytacja, w czasie której KBS Pszczyna zgłosił podstawowy skład. Do podstawowego składu weszli: Żyła Remigiusz, Śleziona Emilia, Piech Artur, a zawodnikiem rezerwowym była Trefon Martyna. Około godziny 13.00 odbyło się losowanie grup. W naszej grupie znalazły się następujące zespoły: Agat Złotoryja, Gwardia Zielona Góra i Zawisza Bydgoszcz. Za wygranie serii przyznawano 2 punkty, za remis 1 punkt, a za przegraną 0 punktów. Walkę o finał rozpoczęliśmy o godzinie 15.00 meczem z Zawiszą Bydgoszcz. Wynik po 4 seriach był remisowy 12:12. O naszym zwycięstwie zadecydowała dogrywka, którą wygraliśmy 5:1.

W sobotę rozegraliśmy dwa mecze. Pierwszy mecz z Gwardią Zielona Góra przegraliśmy wynikiem 15:9. Drugi mecz z Agatem Złotoryja zakończył się naszym zwycięstwem 20:4.

Po zakończonych meczach KBS Pszczyna, Zawisza Bydgoszcz i Gwardia Zielona Góra miały po 2 zwycięstwa. By rozstrzygnąć, jaki zespół wejdzie do finału, podliczono małe punkty i okazało się, że klasyfikację do finału wywalczyła Gwardia Zielona Góra, która zgromadziła 45 punktów i Zawisza Bydgoszcz, która zgromadziła 42 punkty. KBS Pszczyna z liczbą 41 punktów ostatecznie zajęła 5. miejsce. Punkty dla drużyny zdobyli: Emilia Śleziona - 16 punktów, Remigiusz Żyła - 14 punktów i Artur Piech - 11 punktów.

Jan Żychowski

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.