pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 16 listopada 2017
  • wyświetleń: 988

Ścianka wspinaczkowa w Pawłowicach już otwarta

Po półrocznej przerwie, miłośnicy aktywnego wypoczynku ponownie mogą korzystać ze ścianki wspinaczkowej mieszczącej się na hali sportowej w Pawłowicach.

Pawłowicka ścianka ma 12,5 metra wysokości i oferuje 27 dróg wspinaczkowych o różnym stopniu trudności tak aby radość z wspinaczki mogły czerpać zarówno dzieci jak i osoby początkujące. Od listopada ścianka ma nowych najemców, którzy zarządzają obiektem i pełnią funkcję trenerską. Są to: Zbigniew Potaczek z Pawłowic, Jarosław Wróbel z Żor oraz Maciej Kłopotek z Jastrzębia - Zdroju, którzy od lat uprawiają wspinaczkę.

Ścianka wspinaczkowa czynna jest w poniedziałki, środy i piątki, od 16.00 do 21.00 oraz w soboty i niedziele od 15.00 do 21.00. Bilety wstępu wynoszą 12 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). W sprzedaży są również karnety miesięczne w wysokości 120 zł i 100 zł. Potrzebny sprzęt otrzymamy na miejscu. Wymagane jedynie jest obuwie sportowe.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.