pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 listopada 2017
  • wyświetleń: 672

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Końcówka z mistrzem

Ostatni mecz ligowy tej jesieni rozegrali podopieczni Radosława Rakowskiego. Na koniec zespół Iskry zmierzył się z mistrzem III ligi wojewódzkiej, zespołem Podbeskidzia Bielsko Biała.

Młodzicy młodsi: Iskra - Podbeskidzie 05.11.2017
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Wynik nie jest adekwatny do przebiegu meczu, ale grając z tak dobrym rywalem trzeba wykorzystywać sytuację do zdobycia bramki. W pierwszej połowie graliśmy bardzo konsekwentnie i stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji odzyskując piłkę na połowie rywali. Jednak albo nie trafialiśmy w bramkę albo piłka zatrzymywała się na poprzeczce. Natomiast rywale wykorzystali z zimną krwią nasze niezdecydowanie w obronie. Mamy ogromny niedosyt po tym spotkaniu, bo na pewno nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę. Był to nasz ostatni mecz ligowy w tym roku w którym skupialiśmy się przede wszystkim na przyzwyczajeniu do większego boiska. Jestem przekonany, że jeżeli moi zawodnicy będą dalej tak ciężko pracować to z każdym tygodniem będziemy robić postępy i w następnym sezonie każdy rywal będzie musiał się z nami liczyć."

MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała 0:6 (0:2)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Robert Prządka, Karol Stieber, Łukasz Furtok, Bartosz Kubisz, Szymon Muras, Karol Psik, Maksymilian Kurczyk, Radosław Kloc, Szymon Brańczyk, Miłosz Szydłowski, Bartosz Januszewski, Mikołaj Łuszcz, Hubert Pietruszka

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.