pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 listopada 2017
  • wyświetleń: 638

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Na luzie

Bardzo dobre spotkanie w niedzielne przedpołudnie rozegrał zespół z rocznika 2004. Drużyna prowadzona przez Radosława Rakowskiego oraz Pawła Zjawińskiego pokonała MKS Żory 4:0.

Trampkarze młodsi: Iskra - MKS Żory 05.11.2017
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie pokazując, że mamy duże możliwości. Wreszcie chłopcy zagrali na luzie pokazując dużo finezyjnych zagrań i strzelając piękne bramki. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Patryk Michulec wykorzystując dośrodkowanie Kacpra Sidło. Drugi gol również padł po dośrodkowaniu, tym razem Karol Szafron podawał do Sidło, a ten uderzył z półwoleja nie dając szans bramkarzowi. Na 3:0 podwyższył Szafron wykorzystując sytuację sam na sam, a wynik spotkania strzałem w samo okienko ustalił Oliwier Dziech. Reasumując na boisku tworzyliśmy prawdziwy zespół asekurując się nawzajem, każdy zawodnik dołożył cegiełkę do tego znakomitego rezultatu. Brawo drużyna!"

MKS Iskra Pszczyna - MKS Żory 4:0 (3:0)
Bramki: Patryk Michulec, Kacper Sidło, Karol Szafron, Oliwier Dziech

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kacper Zientek, Oliwier Dziech, Witold Gawron, Hubert Gazda, Kacper Łoskot- Jakub Maśka, Łukasz Stryczek, Dominik Stuchlik, Kacper Sidło, Karol Szafron- Patryk Michulec oraz Mikołaj Dętkoś, Maciej Kaletka, Kacper Ryguła, Kacper Pustelnik

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.