pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 listopada 2017
  • wyświetleń: 471

[Iskra Pszczyna] Orliki: Złe miłego początki

Początek sobotniego meczu Orlików nie zapowiadał wysokiej wygranej Iskry, a jednak zespół chwycił swój rytm gry i konsekwentnie utrzymał go do ostatniego gwizdka.

Orliki: Iskra - LKS Goczałkowice 04.11.2017
fot.


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę wygraliśmy mecz ligowy z LKS Goczałkowice Zdrój 13-3. Wynik prezentuje się okazale, ale mecz rozpoczął się od utraty przez nas dwóch bramek i zespół potrzebował trochę czasu na zdominowanie rywala. Jeszcze w pierwszej połowie uzyskaliśmy prowadzenie 5-3, a po przerwie goście już nie byli w stanie odpowiadać atakiem na nasze kolejne bramki. Były składne akcje, były efektowne bramki, była dobra gra. Był też udany debiut Sławka Jasińskiego. Gratulacje dla zespołu."

MKS Iskra Pszczyna - LKS Goczałkowice-Zdrój 13:3
Bramki: Kuba Kubica -6, Wiktor Skwarek-3, Szymek Reclik, Paweł Grygier, Bartek Bilek, Michał Jasiński po 1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kuba Kubica, Kamil Sokołowski, Sergiusz Wesołek, Paweł Grygier, Bartek Jasiński, Sławek Jasiński, Kacper Treliński, Patryk Kajstura, Bartek Kuśmierczyk, Michał Jasiński, Bartek Bilek, Szymek Recli, Wiktor Skwarek

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.