pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 23 października 2017
  • wyświetleń: 421

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Dobre wejście

W niedzielne przedpołudnie zawodnicy z rocznika 2006 wybrali się do Łazisk by zagrać spotkanie z tamtejszą Polonią. Podopieczni Radosława Rakowskiego wracają do Pszczyny z 3 punktami.

Młodzicy: Iskra - Polonia Łaziska 20.09.2017
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Szybko wyszliśmy na prowadzenie po rajdzie Miłosza Szydłowskiego i wykończeniu Szymona Brańczyka. Chłopaki znakomicie wywiązywali się z powierzonych zadań. Kolejne dwie bramki dołożył Szymon Brańczyk strzelając klasycznego hat-tricka. W końcówce po zamieszaniu straciliśmy bramkę. W drugiej części gry mieliśmy przewagę, ale nie umieliśmy jej udokumentować bramką. Dopiero w końcówce Miłosz Szydłowski ustalił wynik spotkania na 4:1. Brawo drużyna!"

Polonia Łaziska - MKS Iskra Pszczyna 1:4 (1:3)
Bramki: Szymon Brańczyk (trzy), Miłosz Szydłowski

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Robert Prządka, Karol Psik, Bartosz Kubisz, Szymon Muras, Łukasz Furtok, Szymon Brańczyk, Radosław Kloc, Maksymilian Kurczyk, Miłosz Szydłowski, Filip Michulec, Nikodem Knapik, Radosław Januszewski, Nikodem Mączka, Mikołaj Łuszcz

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.