• 1 września 2017
  • wyświetleń: 622

[Iskra Pszczyna] II zespół: Niemrawo

Niezły początek meczu w Tychach uśpił najwraźniej zespół z Pszczyny. W pierwszej połowie Iskra mecz miała niejako pod kontrola, ale i tak z boju z Siódemką wychodzi bez punktów.

II zespół: Siódemka Tychy - Iskra 30.08.2017

Przełożony mecz w Tychach lepiej rozpoczęli goście, którzy w 18 minucie objęli prowadzenie. Iskra grała na tyle dobrze, że nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł gospodarzom. Niestety w końcówce pierwszej odsłony przytrafił się błąd, który kosztował utratę gola.

W drugiej części mecz się wyrównał i niestety nie był wielkim widowiskiem. Gospodarze na dobrą sprawę byli niezwykle skuteczni i bodaj jedyny celny strzał w drugiej odsłonie zamienili na gola. Iskra śmielej zagrała dopiero po utracie gola i choć miała dwie dobre okazje na wyrównanie, nie zdołała trafić już do siatki.

II zespół: Siódemka Tychy - MKS Iskra II Pszczyna 30.08.2017 · fot. Andzejek

KS Siódemka Tychy - MKS Iskra II Pszczyna 2:1 (1:1)
bramki: 0:1 Łukasz Mąka (18.), 1:1 Paweł Myszor (45.+1.), 2:1 Paweł Myszor (81.)