pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 21 września 2017
  • wyświetleń: 159

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Do trzech razy sztuka

Pierwsze zwycięstwo w ramach III ligi wojewódzkiej odnieśli zawodnicy z rocznika 2006. Zawodnicy Iskry pokonali 2:1 Polonię Łaziska Górne.

Młodzicy: Iskra - Polonia Łaziska 20.09.2017
fot.


Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Bardzo dobra pierwsza połowa, stworzyliśmy dużo sytuacji do zdobycia bramki, ale nasza skuteczność była słaba. Bramkę na 1:0 zdobył Radosław Kloc po zamieszaniu w polu karnym. W drugiej części gry opadliśmy z sił i pozwoliliśmy gościom na zbyt wiele. Po dobrze rozegranym stałym fragmencie gry zdobyliśmy gola na 2:0. Na dziesięć minut przed zakończeniem meczu goście strzelili bramkę kontaktową po pięknym strzale w samo okienko. Końcówka bardzo nerwowa, ale utrzymaliśmy korzystny wynik. Brawo drużyna!"

MKS Iskra Pszczyna - Polonia Łaziska Górne 2:1 (1:0)
Bramka: Radosław Kloc, bramka samobójcza

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Karol Stieber, Robert Prządka, Karol Psik, Szymon Muras, Hubert Pietruszka, Radosław Kloc, Maksymilian Kurczyk, Szymon Brańczyk, Fabian Bała, Miłosz Szydłowski, Filip Dembecki, Bartosz Januszewski, Łukasz Furtok, Nikodem Mączka, Bartosz Kubisz

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Raku_, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.