pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 września 2017
  • wyświetleń: 182

[Iskra Pszczyna] Orliki: Udana pogoń

Dwie różne połowy zagrali w Woli zawodnicy z rocznika 2007. W pierwszej wyrównanej młodzi gracze Iskry byli nieskuteczni i przegrywali dwoma golami. W drugiej zagrali przebojowo i odmienili losy meczu.

Orliki: UKS SPS Wola - Iskra 16.09.2017
fot.


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę w Woli rozegraliśmy mecz ligowy z zespołem UKS SPS Wola. Delikatnie mówiąc, chłopcy nie byli zachwyceni, kiedy zapowiadałem ten mecz, bo dotychczas przegrywali z Wolą. Kompleks Woli? W pierwszej połowie na to wyglądało bo drużyna zagrała słabiej, bez koncentracji w obronie, bez organizacji w środku pola, bez skuteczności w ataku i w rezultacie przeciwnik objął prowadzenie 2-0. W drugiej połowie natomiast zobaczyliśmy odmieniony zespół. Chłopcy zaczęli grać bojowo, zdecydowanie i z wiarą w zwycięstwo, a kompleksom powiedzieli precz. A że rywale z Woli nie zamierzali im ustępować pola mecz zrobił się widowiskowy i emocjonujący. W tym ciekawym widowisku to jednak nasza drużyną potrafiła zorganizować 7-8 szybkich, składnych ataków, po których zdobyła 5 bramek i wygrała 5-2. To była najlepsza połowa w tym sezonie. Gratulacje!"

UKS SPS Wola - MKS Iskra Pszczyna 2:5 (2:0)
Bramki: Michał Jasiński (trzy), Kuba Kubica (dwie)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Wiktor Skwarek, Michał Śnieg, Sergiusz Wesołek, Paweł Grygier, Bartek Jasiński, Bartek Kuśmierczyk, Michał Jasiński, Kuba Kubica, Bartek Bilek, Szymek Reclik, Kamil Sokołowski

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.