pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 22 września 2017
  • wyświetleń: 761

Dwa medale Emilii Śleziona na Międzywojewódzkich Mistrzostwach

Bardzo udany występ zawodniczek KBS Pszczyna na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Strzelectwie Sportowym, które odbyły się w dniach 15-17 września w Starachowicach. Nadmienić też trzeba, że uczestniczą one też w zajęciach koła strzeleckiego przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Dwa medale Emilii Śleziona na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Strzelectwie Sportowym 15-17.09 · fot.


Emilia Śleziona wynikiem 274 pkt zdobyła złoty medal w części szybkiej pistoletu sportowego oraz z wynikiem 264 pkt wywalczyła srebrny medal w pistolecie pneumatycznym.

Ponadto Kinga Witala zajęła 4. miejsce w pistolecie sportowym części dokładnej oraz 6. miejsce w części szybkiej pistoletu sportowego.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Strzelectwie Sportowym 15-17.09 · fot.


Obecnie Klub prowadzi nabór młodzieży w wieku powyżej 12 lat do sekcji strzeleckiej. Przyjęcia odbywają się na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie, przy ulicy Katowickiej 79 we wtorki i czwartki od godziny 15.00 do 19.00.

Jan Żychowski

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.