pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 września 2017
  • wyświetleń: 717

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Czwórka z Iskry na Dniu Piłkarza

Czterech piłkarzy Iskry Pszczyna zagrało w reprezentacji Podokręgu Tyskiego podczas turnieju z okazji Dnia Piłkarza. Zawody organizowane przez Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach zostały rozegrane w Sosnowcu.

Młodzicy: Dzień Piłkarza 12.09.2017
fot.


W kadrze Podokręgu Tyskiego zagrał bramkarz Karol Stieber i zawodnicy z pola: Bartosz Maroszek, Maksymilian Kurczyk i Fabian Bała. Chociaż oficjalnie nie prowadzono klasyfikacji to reprezentacja Podokręgu Tyskiego miała najlepszy bilans spotkań - wygrała cztery mecze i jeden przegrała.

Młodzicy: Dzień Piłkarza 12.09.2017 · fot.


W rozgrywkach brały udział reprezentacje podokręgów wchodzących w skład Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach składające się z zawodników i zawodniczek urodzonych w 2006 roku. W sumie odbyły się trzy turnieje: dwa chłopców, w których zagrało po sześć reprezentacji podokręgów i jeden dziewcząt. Turniej z udziałem reprezentacji Podokręgu Tyskiego odbył się jako pierwszy. Oprócz tej drużyny zaprezentowały się również podokręgi: Bielsko-Bialski, Żywiecki, Skoczowski, Rybnicki i Raciborski. Turnieje z okazji Dnia Piłkarza są kolejnym etapem selekcyjnym dla rocznika 2006 do Kadry Śląska.

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Radosław Jeleń, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.