pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 września 2017
  • wyświetleń: 1090

[Iskra Pszczyna] Bramkarz Iskry na treningu GieKSy

Kacper Zientek, bramkarz zespołu trampkarzy Iskry Pszczyna, wziął udział w treningu pierwszego zespołu GKS-u Katowice. Udział w zajęciach dla 12-letniego pszczynianina był możliwy dzięki akcji "Zagrajmy to jeszcze raz" przeprowadzonej przez klub z Katowic.

Kacper Zientek na treningu GKSu Katowice
fot.


Kacper Zientek był jednym z ośmiu golkiperów jacy wzięli udział w treningu pod okiem Janusza Jojki, szkoleniowca bramkarzy z Bukowej. W zajęciach legendarnego golkipera GieKSy wspomagali również bramkarze szerokiej kadry pierwszoligowca z Katowic: Maciej Wierzbicki i Kamil Główka. Oprócz ćwiczeń typowo bramkarskich Kacper Zientek wziął udział w treningu strzeleckim i "gierce", w której brali również udział zawodnicy pierwszego zespołu. Bramkarz Iskry miał więc okazję bronić strzały takich zawodników jak np. Dawid Plizga, Adrian Błąd, Tomasz Mokwa czy Damian Garbacik.

Kacper Zientek na treningu GKSu Katowice · fot.


Kacper na treningu w Katowicach zaprezentował się poprawnie. Pokazał że mimo młodego wieku posiada już pewne umiejętności i zasłużenie zbierał pochwały po udanych interwencjach. Udział w tym treningu był dla 12-latka z pewnością ciekawym doświadczeniem i na pewno wyciągnie z niego sporo wniosków na przyszłość.

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Radosław Jeleń, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.