pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 2 września 2017
  • wyświetleń: 444

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Przełamanie w dobrym stylu

Do trzech razy sztuka - tak do tematu zwyciężania podeszli zawodnicy z rocznika 2005 w debiutanckim sezonie w II lidze wojewódzkiej. Podopieczni Tomasza Kropidło rozbili u siebie Promotora Zabrze aż 10:1!

Młodzicy: Iskra - Promotor Zabrze 31.08.2017
fot.


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Mając w głowie przykre doświadczenia z meczu w Lublińcu przed tygodniem, gdzie za sprawą naszej nieskutecznej gry spotkanie zakończyło się niesprawiedliwym dla nas wynikiem 1:4, chcieliśmy zrobić wszystko, żeby się przełamać. Tym razem nasze strzały nie mijały już bramki przeciwnika, a większość z nich trafiała do siatki gości. Przyjemnie patrzy się na zespół, który w przeciągu tygodnia diametralnie zmienił podejście pod bramką przeciwnika i teraz w zdecydowanej mierze podejmuje optymalne decyzje. Liczę, że wnioski zostaną w głowach na zawsze i wierzę, że wysoką skuteczność potwierdzimy już w poniedziałkowym meczu z Ruchem Radzionków."

MKS Iskra Pszczyna - Promotor Zabrze 10:1 (6:0)
Bramki: Jakub Growiec (dwie), Kamil Zieleźnik, Marek Świerczek, Kamil Cieszko, Maciej Caputa, Sergiusz Kałamała, Kamil Bohm, Jakub Sokołowski, Jakub Rawski

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Jurczak - Sokołowski, Świerczek, Rak, Bohm, Kokot, Kałamała, Bohm, Zieleźnik oraz Caputa, Cieszko, Rawski, Goczoł, Kudela.

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.