pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 7926

W centrum Pszczyny powstaje nowy ośrodek tenisowy z trzema kortami

W Pszczynie przy ulicy Bednorza powstaje nowy ośrodek tenisowy. Na miejscu dawnych kortów wybudowane zostaną dwie hale oraz najprawdopodobniej jeden obiekt otwarty.

kort, namiot, tenis, bednorza
W centrum Pszczyny powstaje nowy ośrodek tenisowy z trzema kortami. · fot.


Inwestycję prowadzi Pszczyńskie Centrum Rekreacji. Przed kilkunastoma dniami jeden z obiektów otrzymał zadaszenie. Pod nim znajdzie się nowoczesny kort z nawierzchnią trawiastą.

Będzie to jeden z dwóch tego typu budynków w tym miejscu. W kolejnych miesiącach przeprowadzone zostaną prace budowlane przy kolejnym, a także - wiele na to wskazuje - nad kortem otwartym (z oświetleniem). Również te dwa będa miały nawierzchnię trawiastą. Całość uzupełni budynek zaplecza, który będzie mógł między innymi służyć do prowadzenia zajęć tanecznych, które w swojej ofercie również ma PCR.

kort, namiot, tenis, bednorza
W centrum Pszczyny powstaje nowy ośrodek tenisowy z trzema kortami. · fot.


Inwestorzy liczą na zainteresowanie mieszkańców oraz w przyszłości na współpracę z placówkami edukacyjnymi z naszego regionu.

Warto odnotować, że to już druga tego typu inwestycja w gminie Pszczyna w niedługim okresie. Rok temu otwarte przy ulicy Bieruńskiej zostało Śląskie Centrum Tenisa. Spore zainteresowanie grą na kortach być może sprawi, że w naszym mieście odkryjemy talent na miarę Agnieszki Radwańskiej czy Łukasza Kubota.

Lokalizacja inwestycji:

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.