praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

• 22 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 828

[ZDJĘCIA] Dni Pszczyny: turniej tenisa o Puchar Burmistrza

W dniu 19 sierpnia jak co roku w ramach Dni Pszczyny na kortach przy ulicy Bratniej odbył się turniej tenisowy o Puchar Burmistrza Pszczyny.

Dni Pszczyny: turniej tenisa o Puchar Burmistrza - 19.08.2017 · fot.

Rywalizacja została zakończona w dwóch kategoriach: drużynowa i 40+. Jak zwykle mecze były zacięte i do końca nie było wiadomo kto zwycięży. Ostatecznie w rywalizacji drużynowej zwyciężyli Paweł Burliga i Patryk Horst. Drugie miejsce zajęli Miłosz Pająk i Leszek Wróbel. Na trzecim miejscu uplasowali się Grzegorz Mola i Jakub Skoczyński.

W kategorii 40+ zwyciężył Paweł Burliga , który w finale pokonał Leszka Wróbla. Trzecie miejsce zajął Sławosz Pękała.

Turniej dzieci do lat 10 został przeniesiony na dzień 2.09 w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi.

3. Sławosz Pękała

Wszystkim organizatorom: Urząd Miasta, MORiS, Trend, Bank Spółdzielczy zarząd klubu GregTeam bardzo serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział , wspaniałą postawę na korcie i zapraszamy za rok na kolejną edycję turnieju z okazji Dni Pszczyny.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna