Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 sierpnia 2017
  • 5 września 2017
  • wyświetleń: 7768

[ZDJĘCIA] XI Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy

W pierwszą sobotę września odbył się XI Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Wójta Gminy Miedźna Bogdana Taranowskiego. W jasnobłękitnych koszulkach wystartowało ponad 600 osób pokonując trasę długości blisko 25 km.

Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy - 02.09.2017 · fot.


Trasa rajdu tym razem nie miała przystanku i przebiegała z parkingu przy basenie w Woli przez sołectwa Frydek, Miedźna, Gilowice i Górę, finiszując na stadionie Ludowego Klubu Sportowego "Sokół" w Woli.

Cyklistów przywitały kucharki z Zespołu Szkół w Woli częstując pyszną grochówką.

Następnie uczestnicy odgadywali hasło rajdu, które brzmiało - "Rodzinę swoją mam, zawsze o nią dbam". Kolejnym punktem był konkurs z nagrodami. Organizatorzy wyłonili najliczniejszą rodzinę, którą tym razem została 6-cio osobowa rodzina Janoszów z Woli w składzie: Jerzy, Renata, Justyna, Anna, Grzegorz i Piotr, otrzymując kosz "obfitości" ufundowany przez Stanisława Karbowego. Najstarszymi uczestnikami rajdu zostali Helena i Paweł Miemczok z Oświęcimia, najmłodszą Lena Czyrwik z Woli, a kosz cukierków otrzymała Gabriela Kasperek z Ćwiklic, która miała właśnie w sobotę urodziny. Konkurs z nagrodami zakończony zostały wylosowaniem weekendu dla dwóch osób w górach ufundowanego przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną z Tychów, na który pojedzie Marek Pieter z Łazisk Średnich. Na rowerze ufundowanym przez sklep rowerowy "TOM-SKI" Tomasz Staroń z Jankowic odjechała Alicja Pudełko z Frydku. Drugi rower ufundowany przez sklep NATAN w Woli trafił do Heleny Miemczok z Oświęcimia.

Na zakończenie rajdu wójt gminy, Bogdan Taranowski podziękował wszystkim uczestnikom rajdu, sponsorom, służbom zabezpieczającym i organizatorom za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie tej imprezy oraz zaprosił na następny rajd w przyszłym roku.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA