pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 10 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 886

[Iskra Pszczyna] II zespół: Czas na ligę

Już w sobotnie popołudnie 12 sierpnia wznawiają rozgrywki drużyny A klasy podokręgu Tychy. Rezerwy Iskry zagrają na trudnym terenie w Jankowicach.

II zespół: Unia Bieruń Stary - Iskra 08.08.2017
fot.


Letnie przygotowania trwały krótko. Większość czasu gracze rezerw trenowali z pierwszą drużyną. W tym czasie druga drużyna rozegrała trzy sparingi. W pierwszym meczu w Czechowicach z A-klasowymi rezerwami MRKSu Czechowice padło aż 12 bramek, a mecz zakończył się hokejowym wynikiem 6:6. Drugie spotkanie w letnim okresie przygotowawczym zakończyło się wysokim zwycięstwem przedstawiciela klasy okręgowej. W Suszcu miejscowy Krupiński losy meczu rozstrzygnął jednak dopiero w ostatnim kwadransie, kiedy to strzelił cztery bramki i ostatecznie zwyciężył 5:0.

W próbie generalnej na boisku w Bieruniu Iskra II męczyła się z Unią i ostatecznie zremisowała 2:2.

W porównaniu do ubiegłego sezonu do kadry dołączyło dwóch zawodników z rocznika 2001 oraz powracający po ciężkiej kontuzji Wdowiak, zaś do bramki drugiej drużyny po dwóch latach powraca Artur Żurawiecki.

Już w sobotę o godzinie 17:00 w Jankowicach pierwszy gwizdek sezonu 2017/2018.

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.