pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 lipca 2017
  • wyświetleń: 924

Turniej Piłki Nożnej Plażowej nad Dokawą: "Kawalerowie" najlepsi

W sobotę 22 lipca, na boiskach "Ośrodka nad Dokawą" w Pszczynie, odbył się Turniej Piłki Nożnej Plażowej. Najlepsza okazała się być drużyna "Kawalerów".

piłka nożna plażowa
fot.


Turniej rozpoczął się o godzinie 12.30. Zespoły podzielone zostały na cztery grupy - dwie po 3 i dwie po 4 drużyny. Do fazy pucharowej z każdej grupy awansowały dwa zespoły.

Do półfinałów awansowały: Ośrodek nad Dokawą, Kawalerowie, Jesiony Tychy oraz OKS 4 Kąty Pszczyna. W meczu o 3 miejsce, pomiędzy OKS-em 4 Kąty, a Ośrodkiem nad Dokawą, w regulaminowym czasie gry, padł remis 2:2. W karnych skuteczniejsi byli piłkarze Ośrodka, wygrywając 2:0.

W finale, Jesiony Tychy zasilone bardzo mocnymi nazwiskami Michała Słoniny, Marcina Masternaka czy Zbigniewa Modrzika, uległy Kawalerom 2:4.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Skwarek (Kawalerowie), strzelcem z dorobkiem 8 bramek Kamil Żemła, a bramkarzem Zbigniew Modrzik (Jesiony Tychy). Przyznane zostało też wyróżnienie, które trafiło w ręce Łukasza Kubiczka (Ośrodek nad Dokawą).

kk / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.