Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 16 lipca 2017
  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 8607

[ZDJĘCIA] 8. Rajd Rowerowy Koroną Zapory w Goczałkowicach

W niedzielę, 27 sierpnia z parkingu przy hali sportowej już po raz ósmy wystartował Rajd Rowerowy Koroną Zapory, w którym wzięło udział ponad 300 miłośników dwóch kółek.

[ZDJĘCIA] 8. Rajd Rowerowy Koroną Zapory - 27.08.2017 · fot.


Oczywiście standardowo 150 osób otrzymało okolicznościowe koszulki, które zostały ufundowane przez goczałkowickich oraz pszczyńskich sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za coroczne wsparcie imprezy. Organizatorzy zaskoczyli w tym roku modyfikacją trasy, która przebiegała przez malownicze tereny Goczałkowic, Zabrzega oraz Czarnolesia.

Ulewny deszcz napotkany w połowie drogi dodał wszystkim motywacji, a na mecie nie obyło się bez pozytywnych emocji oraz komentarzy. Gratulujemy najmłodszym rowerzystom wytrwałości i determinacji w dotarciu na metę, pomimo tak trudnych warunków pogodowych. Na finiszu rajdu spiker Tadeusz powitał i pogratulował wszystkim uczestnikom, następnie zaprosił na poczęstunek: grochówkę przygotowaną przez Sławka Kiecoka i pyszną kiełbaskę z grilla ufundowaną przez Henryka Kanię.

W następnej kolejności wspólnie z menadżerem sportu Pawłem Kanikiem przystąpił do losowania nagród ufundowanych przez GOSiR i Wojtka Kapiasa. Najliczniejszą rodziną tegorocznego rajdu okazała się familia Krzyżowskich, która liczyła 12 osób.

new / pless.pl, źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA