pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 11 lipca 2017
  • wyświetleń: 859

Przedstawiciele Bractwa Kurkowego na Mistrzostwach Polski

Troje strzelców Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie uczestniczyło w Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się we Wrocławiu w dniach 6-9 lipca.

bractwo kurkowe
fot.


Wioletta Mazur oraz Marcin Piech zakwalifikowali się do finałów, niestety wrócili bez medali. Finały okazały się bardzo emocjonujące, gdyż w kpn60, w którym uczestniczył Marcin, jak i ppn60, w którym strzelała Wioletta zwycięzcy ustanowili nowe finałowe rekordy Polski.

bractwo kurkowe
fot.


Wioletta Mazur rozpoczęła zmagania od ppn40 juniorek. 361 punktów na 400 możliwych pozwolił jej z 7 miejsca awansować do finału, w którym ostatecznie spadła na 8. pozycję. W pistolecie sportowym zajęła 13. miejsce.

bractwo kurkowe
fot.


Marcin Piech również rozpoczął od strzelania na 10 metrów, w konkurencji kpn60 juniorów. Rezultat 605,5 pkt, będący jego rekordem życiowym dał mu 8. miejsce po konkurencji, które też utrzymał po niezbyt udanym finale. W konkurencjach kdw60 leżąc oraz kdw3x40 był 17.

bractwo kurkowe
fot.


Sebastian Szklanny uczestniczył w konkurencji ppn60 juniorów. 536 pkt dało mu 26 miejsce.

Za tydzień juniorzy młodsi z Pszczyny będą startować w Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Życzymy powodzenia.

kk / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.