Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 lipca 2017
  • wyświetleń: 1934

Pawłowice: przez wakacje taniej za wodę w basenie

Wzorem lat ubiegłych, mieszkańcy Pawłowic, którzy chcieliby napełnić ogrodowe baseny kąpielowe, mogą odliczyć opłatę za kanalizację sanitarną o ilość wody zużytą na potrzeby napełnienia basenu.

Z oferty skorzystać może jeden raz w sezonie, każdy mieszkaniec Gminy Pawłowice, który posiada zawartą umowę na odbiór ścieków przez Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

Wystarczy pobrać odpowiedni wniosek dostępny na stronie internetowej GZWiK lub w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy, a za wodę wlaną do basenu nie zostanie naliczona opłata za odbiór ścieków.

Wnioski przyjmowane są w terminie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017 r. w siedzibie GZWiK w Krzyżowicach oraz w Punkcie Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy.

Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli napełnionych basenów. W razie jakichkolwiek pytań, proszę kontaktować się z GZWiK - dział obsługi klienta nr tel. 32 7241 272 lub 32 7241 292.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA