pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2373

[Iskra Pszczyna] Rodzinny piknik na koniec sezonu

W piątek 16 czerwca Ośrodek nad Dokawą po raz trzeci gościł zawodników pszczyńskiej Iskry na pikniku sportowym podsumowującym sezon rozgrywkowy 2016/2017 oraz można było jeszcze raz świętować niedawny dzień dziecka.Tym razem pogoda nie była tak łaskawa jak podczas poprzednich pikników, ale mimo to przez kilka godzin Ośrodek nad Dokawą stał się sportowym centrum rekreacji i sportu.

Dla wszystkich uczestników pikniku było sporo atrakcji. Już na wejściu witały wszystkich wspaniałe wypieki mam naszych zawodników, a każde dziecko mogło skorzystać z bufetu oraz słodyczy.

Sporo było także atrakcji ruchowych, gdzie oprócz zawodników rywalizowali także rodzice. Wśród najmłodszych największym powodzeniem cieszyły się zaś dmuchańce. Na wszystkie dzieci czekały także lody.

Piknik sportowy był także świetną okazją, aby podziękować wszystkim za kolejny rok ciężkiej pracy. Upominki odebrali wyróżniający się zawodnicy, którzy wysoką frekwencją i podejściem do treningów pokazują swoim kolegom na czym ma polegać zaangażowanie w umiłowaną dyscyplinę sportu. Każdy zawodnik otrzymał zaś upominek z okazji niedawnego Dnia Dziecka.

Pod koniec imprezy rozegrano tradycyjnie mecz piłkarski, w którym naprzeciwko trenerów szkółki piłkarskiej stanęli tatusiowie zawodników klubu.

Z twarzy wszystkich uczestników pikniku nie znikał uśmiech, który był najlepszym świadectwem tego, że mimo, nie najlepszej pogody aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu daje mnóstwo satysfakcji.

Piknik sportowo-rekreacyjny 16.06.2017 · fot.


Organizatorami czwartego pikniku rodzinno-sportowego w ramach podsumowania sezonu 2016/2017 byli: Trenerzy oraz Rodzice Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna, Ośrodek nad Dokawą.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji oraz przebiegu festynu, za każdą złotówkę, ale także gest i dobre słowo serdeczne dzięki. Bez Was nie udało by się tego zrobić. Dziękujemy!

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.