• 22 maja 2017
  • wyświetleń: 1156

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Udany rewanż

Rocznik 2005 podejmował lidera III ligi wojewódzkiej młodzików młodszych D2 - zespół APN GKS Tychy. Podopieczni trenera Tomasza Kropidło skutecznie w defensywie, a sami pokusili się o bramkę, która dała skromne aczkolwiek cenne zwycięstwo 1:0, rewanżując się za porażkę w Tychach z pierwszej rundy.

Młodzicy: Iskra - APN GKS Tychy 20.05.2017

Komentarz trenera Tomasz Kropidło:
Spotkanie z APN-em należało do meczów z kategorii - kto strzeli ten wygra. Moi zawodnicy imponowali w tym pojedynku ogromną dyscypliną, świetnie wywiązywali się z przedmeczowych założeń, dzięki czemu rywal nie mógł rozwinąć skrzydeł. W drugiej połowie osiągnęliśmy przewagę i częściej przebywaliśmy na połowie przeciwnika, co zaowocowało golem na 1:0. W końcówce spotkania byliśmy bardzo zdeterminowani i mogliśmy się pokusić o przypieczętowanie zwycięstwa kolejnym trafieniem, ale zabrakło nam nieco szczęścia w wykończeniu. Gratuluję chłopakom świetnej postawy!

Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - APN GKS Tychy 20.05.2017 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna 2005 - APN GKS Tychy 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Zieleźnik

Jurczak - Sokołowski, Luboń, Janosz, Bohm, Kokot, Caputa, Goczoł, Zieleźnik oraz Cieszko, Kałamała.