• 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 7490

Kornelia Marczak brązową medalistką Mistrzostw Polski!

Zawodniczka UKS Plesbad Pszczyna, Kornelia Marczak zdobyła kolejny medalw swojej karierze!

Kornelia Marczak brązową medalistką Mistrzostw Pol
Kornelia Marczak brązową medalistką Mistrzostw Polski! · fot. UKS Plesbad

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie, które odbywały się od 21 do 23 kwietnia w Lublinie, Kornelia Marczak stanęła na najniższym stopniu podium zdobywając brązowy medal.

Blisko niespodzianki w kategorii juniorów był Filip Brudek. Bardzo mało do medalu zabrakło juniorowi Alanowi Ostrowskiemu, który w ćwierćfinale w grze deblowej minimalnie przegrał w trzecim secie 21:19. Pszczynianin, który reprezentuje UKS Unia Bieruń, a na co dzień trenuje w Bielsku pod trenerskim okiem również pszczynianina Bartka Pietryi, także w grze singlowej dotarł do ćwierćfinału, pokonując po drodze kadrowiczów.