Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 marca 2017
  • 28 marca 2017
  • wyświetleń: 8927

[ZDJĘCIA] Obchody 60-lecia Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki

Ponad 180 zawodników, działaczy i instruktorów z całej Polski uczestniczyło w obchodach 60-lecia istnienia Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol wręczył Akademii Lwa Pszczyńskiego, statuetkę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu.

Obchody 60-lecia Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki - 25.03.2017 · fot.


Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. w Kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie za zmarłego Mistrza Józefa Brudnego, jego Rodzinę oraz aktualnych i byłych członków Akademii.

Następnie na hali sportowej w Goczałkowicach-Zdroju odbyło się seminarium szkoleniowe, w którym zaprezentowali się: Marek Talarek, Mariusz Fabijański, Paweł Śliwka - Combat i techniki interwencyjne, Zbigniew Syc, Libor Kaplan - Systema, Ryszard Bochm - Muay-Thai-Boran, Krzysztof Drożniak - Jiu-jitsu, Jacek Warchał - kij krótki Rafał Bem, Mariusz Bardowa, Tomasz Data - techniki nożne, Dariusz Płaskonka - rzuty i sprowadzenia do parteru, Robert Trybulski - techniki w parterze.

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861

new, BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA