Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 13 marca 2017
  • wyświetleń: 5343

Zapisy do Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk zaprasza na ostatnie zapisy w tym roku szkolnym! Zajęcia odbywają się w Gimnazjum nr 1 przy ul. Batorego 24 w Pszczynie.

Treningi dla młodzieży i dorosłychZajęcia dla młodzieży i dorosłych oparte są na bazie boksu, kickboxingu i technik parterowych. To mieszanych forma sztuk walk, w formie niesportowej, a do wykorzystania w obronie koniecznej.Treningi samoobrony na bazie Systemy - Rosyjskiej Sztuki WalkiUdział w treningach nie tylko nauczy i uskuteczni samoobronę, ale poprawi też kondycję, wytrzymałość, zwiększy siłę i równocześnie elastyczność ciała.Treningi samoobrony dla pań od 13 roku życiaDla uczestniczek może to być czas relaksu i chwila przerwy w codziennym realizowaniu spraw zawodowych, osobistych i rodzinnych, okazja do poprawy kondycji i zrzucenia kilku kilogramów, a także możliwość nabycia pewności siebie w sytuacji zagrożenia i nauki samoobrony.Treningi dla dzieciW programie zajęć dla najmłodszych są: treningi ogólnorozwojowe, gry i zabawy, tory przeszkód, a także podstawy sztuk walk. Akademia uczy dzieci poprzez zabawę, pozytywne emocje i wzmacnianie siły charakteru.

Treningi prowadzi Zbigniew Syc - stopień mistrzowki 10 DAN, pierwszy instruktor Systemy w Polsce.

- Moim zadaniem jest indywidualna obserwacja każdego ćwiczącego, by móc udzielić wskazówek bądź sugestii, jaki dany adept może obrać kierunek i cykl treningowy, aby był dostosowany do możliwości, wieku, czasu przeznaczonego na zajęcia, upodobań stylowych i mentalności - mówi trener.Akceptujemy karty Benefit Systems i FitProfit.

Informacja i zapisy:
  • zbigniewsyc@interia.pl
  • tel. 507-070-861