Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 8 marca 2017
  • wyświetleń: 2804

[ZDJĘCIA] I Goczałkowicki Maraton Zumby za nami

W Goczałkowicach, wszystkie zainteresowane kobiety w każdy poniedziałek i czwartek w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury mogą z pełnym zaangażowaniem brać udział w warsztatach zumby. Zajęcia cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że organizator postanowił z okazji Dnia Kobiet przygotować wyjątkowe wydarzenie - Maraton Zumby.

I Goczałkowicki Maraton Zumby za nami - 4.03.2017 · fot.


W sobotą, 4 marca na sali GOK-u ponad 20 kobiet przez dwie godziny, przy udziale czterech instruktorek, szalało w rytm największych przebojów tanecznych. Tyle skumulowanej w jednym miejscu energii, żywiołowości i dynamiki Goczałkowice chyba jeszcze nie widziały. Pomimo wysiłku i zmęczenia uśmiech nie schodził z twarzy wszystkich Pań, które udowodniły, że aktywne spędzanie wolnego czasu może dać wiele satysfakcji i naładować akumulatory, aby sprostać codziennym, często niełatwym obowiązkom.

Po zakończonym treningu, pomysłodawca imprezy przygotował dla zmęczonych uczestniczek pyszny i zdrowy poczęstunek - kanapki fitness i świeże owoce.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA