Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 lutego 2017
  • wyświetleń: 2525

Kurs na stopień żeglarza jachtowego w Jachtklub PTTK

Artykuł sponsorowany:

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz odkryć nowy "wodny " świat lub po prostu chciałbyś poszerzyć swoje uprawnienia, skorzystaj z naszej propozycji. Patent żeglarza jachtowego pozwala na prowadzenie jachtów żaglowych na wszystkich wodach śródlądowych bez ograniczeń. Brak wcześniejszego kontaktu z żeglarstwem nie jest przeszkodą w rozpoczęciu kursu. Zapoznamy Cię z nowym środowiskiem i nauczymy, jak zostać "wilkiem morskim".

Port Jachtklub PTTK
Port Jachtklubu PTTK


Przekonasz się również, że wbrew obiegowym opiniom, nie jest to sport czy zajęcie wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem. Jachtklub PTTK Pszczyna istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i praktycznie nieprzerwanie organizuje kursy na kolejne stopnie żeglarskie.

Wielu z naszych byłych nowicjuszy - kursantów jest dzisiaj instruktorami żeglarstwa, prowadzi rejsy morskie oraz startuje w regatach w randze Mistrzostw Polski i Śląska.

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 22.02.2017r. (środa) o godzinie 18.00 w Hotelu PTTK przy ulicy Bogedaina w Pszczynie. Koszt 850 zł (750 zł uczniowie). Wszystkie szczegóły omówimy na spotkaniu.

Kontakt: komandor@jachtklub-pszczyna.pl