• 6 września 2016
  • wyświetleń: 1502

[Iskra Pszczyna] II zespół: Te stałe fragmenty...

Niestety mimo dobrego meczu pszczyńskich rezerw znowu nie udało się wywalczyć punktów. Faworytem spotkania byli goście, ale z przebiegu gry wcale nie musieli wyjechać z Pszczyny z kompletem punktów.

II zespół: MKS Iskra II Pszczyna - Sokół Wola 04.09.2016 · fot. Andzejek

Dla pszczynian rozpoczęło się wszystko fatalnie. Już w pierwszej akcji meczu sytuację sam na sam z Przemkiem Niesyto wykorzystał Kuźnik. To jednak nie załamało pszczynian, którzy w dalszej części meczu prezentowali się naprawdę dobrze co przyniosło efekt w postaci gola wyrównującego. Naciskany przez Rakowskiego bramkarz wybił piłkę wprost pod nogi Komrausa a ten uderzył pewnie kierując piłkę praktycznie do pustej bramki. W kolejnych minutach niewielką przewagę uzyskali gospodarze, ale bez efektu. W 28 minucie gry fatalnie wyglądającej kontuzji doznał Wdowiak, przez co mieliśmy kilkuminutową przerwę w grze.

Po wznowieniu gry obraz pojedynku niewiele się zmienił, ale na kolejne gole trzeba było poczekać do drugiej odsłony. Pięć minut po wznowieniu gry prowadzenie pszczynianom dał Rakowski, który uderzył w krótki róg twierdzy Sokoła z 16 metrów. Prowadzenie pszczynian utrzymało się zaledwie kilkadziesiąt sekund. W 52 minucie gry było już bowiem remisowo, a na listę strzelców po rzucie rożnym wpisał się grający trener gości Marcin Bereza.

Niestety dla Iskry na 25 minut przed końcem spotkania po raz drugi w tym meczu na prowadzenie wyszła ekipa z Woli. I po raz drugi uczyniła to po stałym fragmencie gry. Od tego czasu Sokół pilnował już wyniku, a gospodarze mimo ambitnej postawy nie zdołali już odwrócić losu meczu.

MKS Iskra II Pszczyna - Sokół Wola 2:3 (1:1)
bramki: 0:1 Grzegorz Kuźnik (1.), 1:1 Kamil Komraus (9.), 2:1 Radosław Rakowski (50.), 2:2 Marcin Bereza (52.), 2:3 Kacper Kudyba (65.)