Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 października 2016
  • wyświetleń: 1724

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe w Woli - zdjęcia

W środę, 19 października piękna jesienna sceneria towarzyszyła Gminnym Sztafetowym Biegom Przełajowym Szkół Podstawowych. Organizatorzy ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli zaprosili sześcioosobowe drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół gminy Miedźna.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe w Woli - 19.10.2016 · fot.


Na starcie obok leśniczówki rozpoczęła się rywalizacja dziewcząt na dystansie 6 x 800 m oraz chłopców 6 x 1000 m. Pierwsze miejsca wywalczyli zawodnicy i zawodniczki sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli, którzy będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych. Drugie miejsca zajęły biegaczki ze Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Górze oraz biegacze ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Miedźnej. Na trzecim miejscu znalazła się sztafeta dziewcząt ze szkoły z Miedźnej oraz sztafeta chłopców ze szkoły z Góry.

Organizatorzy gratulują zwycięzcom i zapraszają młodych amatorów biegów średnich w terenie leśnym w przyszłym roku.

B. Jaromin

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA