Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 września 2016
  • wyświetleń: 2624

Akademia Młodego Piłkarza po pierwszym turnieju - zdjęcia

Sobota, 24 września na długo zapadnie w pamięć dzieci trenujących piłkę nożną w powstałej wraz z początkiem roku szkolnego Akademii Młodego Piłkarza. Mali adepci piłkarskiego rzemiosła mają za sobą pierwszy w tym sezonie turniej.

Pierwszy turniej Akademii Młodego Piłkarza - 24.09.2016


Radość, uśmiech, mnóstwo pozytywnych emocji i nauki poprzez zabawę, która na tym etapie jest rzeczą pierwszoplanową. Tego wszystkiego doświadczyli w sobotni poranek podopieczni Akademii Młodego Piłkarza mającej swoje oddziały w Pszczynie, Miedźnej, Radostowicach, Studzienicach i Międzyrzeczu. Dzieci z każdej spośród wymienionych miejscowości spotkały się na Orliku w Pszczynie, aby rywalizować na czterech przygotowanych do gry boiskach.

Turnieje takie jak ten, który podsumował piłkarski wrzesień, będą się odbywały cyklicznie. Dzięki temu zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza będą mogli zdobywać kolejne umiejętności nie tylko podczas treningów, ale również będą miały okazję wykorzystywać je w grze, której towarzyszy zdrowa rywalizacja w duchu zasad fair play.

Pierwszy turniej Akademii Młodego Piłkarza - 24.09.2016
Pierwszy turniej Akademii Młodego Piłkarza - 24.09.2016


Akademia Młodego Piłkarza to projekt zakładający rozwój sportowy uczestników, ukierunkowany na piłkę nożną. Skupiamy się na organizacji zajęć poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu i radosną atmosferę, przy okazji szkoląc pod kątem zdobywania umiejętności piłkarskich. Kluczowy jest dla nas uśmiech dziecka podczas treningu i po jego zakończeniu, a także utrwalenie pozytywnego stosunku do ruchu i rozpoczynającej się przygody piłkarskiej młodych zawodników.

Na treningi zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki w wieku od 3-go roku. Nie jest istotne, jakie dziecko ma na starcie zdolności i umiejętności. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe, tak aby dostosować poziom nauczanych elementów do zaawansowania grupy.

Jak zapisać się na zajęcia?
  • Zadzwoń pod numer telefonu 886 386 428 i umów się na pierwszy trening,
  • Wejdź na stronę www.mtwsport.pl i wydrukuj zgodę/oświadczenie rodziców (zakładka Strefa rodzica),
  • Z tym dokumentem zgłoś się do trenera przed umówionym treningiem i Twoje dziecko będzie mogło przystąpić do zajęć.


Więcej informacji na temat Akademii Młodego Piłkarza można znaleźć tutaj: www.mtwsport.pl/akademia-mlodego-pilkarza.

Szukaj nas również na facebooku: www.web.facebook.com/mtwsport/

MTW Sport


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA