Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 września 2016
  • wyświetleń: 2794

Pszczynianin wygrywa w debiucie zawodowym na gali Muay Thai

Pszczyński zawodnik Dawid Wilgos (21 l.) zadebiutował na zawodowym ringu podczas gali AFN5 walcząc w formule Muay Thai (walka w pełnym kontakcie z dodatkiem łokci i kolan).

Gorący temat, pszczynianin wygrywa w debiucie zawodowym na gali Muay Thai.
Pszczynianin wygrywa w debiucie zawodowym na gali Muay Thai.


Po serii zwycięstw na amatorskich ringach przyszedł czas na pokazanie się szerszej publiczności. Dawid Wilgos wykorzystał swoją szansę, pokonując jednogłośnie na punkty swojego przeciwnika. Należy podkreślić, iż przeciwnik Dawida nie zmieścił się w swoim limicie wagowym, w sumie będąc 5 kilogramów cięższym, co przy kategorii do 71 kg dawało mu znaczącą przewagę.

Trener Dawida nie ukrywa, iż liczy na odkrycie kolejnych talentów w Pszczynie i okolicach, dlatego zachęca do skorzystania z darmowego pierwszego treningu w nowo otwartej sekcji Muay Thai mieszczącej się w Pszczynie - szczegóły na fanpage'u klubu Siam Muay Thai lub pod telefonem 530-531-107.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA