pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 2 sierpnia 2016
  • 6 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 759

Rajd rowerowy z tyskim muzeum po Puszczy Pszczyńskiej

Za nami:

Miłośników rowerowych wypraw zapraszamy 6 sierpnia na rajd rowerowy po Puszczy Pszczyńskiej, który organizowany jest w ramach akcji "Lato z Muzeum".

fot. Muzeum Miejskie w Tychach
fot.
Na trasie rajdu rowerowego znajdą się m.in. kamienne pomniki

Na uczestników organizatorzy czekać będą o godz. 10.00 na pl. Korfantego, na os K. Powrót planowany jest około godz. 16.00. Obowiązuje rezerwacja (od 25 lipca).

Całkowita długość trasy rajdu wyniesie około 33 km. Znajdą się na niej m.in. Zameczek Myśliwski "Promnice" nad Jeziorem Paprocańskim, pomnik kamienny upamiętniający zastrzelenie jelenia przez księcia pszczyńskiego Jana Henryka XI Hochberga , kamienne pomniki ze skutymi napisami w latach Polski Ludowej oraz Żubrowisko w Jankowicach.

W Studzienicach na uczestników rajdu czekać będzie ognisko. W prowiant i napoje należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Ilość uczestników jest ograniczona do 20 osób.

Zapisy prowadzi::
Agnieszka Ociepa-Weiss, Dział Historii Miasta
tel. 32 327 18 20-22 w. 30; e-mail: a.ociepa@muzeum.tychy.pl

Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z regulaminem rajdu. Jest on dostępny na stronie internetowej Muzeum www.muzeum.tychy.pl

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.