Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 21 lipca 2016
  • wyświetleń: 2410

Trenerzy i członkowie KS "Pawłowice" szkolili się w Krakowie

Trener i trzech członków Klubu Sportowego "Pawłowice" wzięło udział w 43. Wschodnio - Europejskim Letnim Obozie Karate Kyokushin organizowanym przez Polską Organizację Kyokushinkai.

pawłowice, karate, szkolenie
Trenerzy i członkowie KS "Pawłowice" szkolili się w Krakowie. · fot.


Obóz trwał od 14 do 17 lipca w Krakowie, a uczestnicy korzystali z obiektów Akademii Wychowania Fizycznego. W sumie w obozie udział wzięło 280 zawodników i trenerów, w tym około 30 osób z Armenii, Czech, Estonii, Kaliningradu, Kazachstanu, Mołdawii, Niemiec, Rosji i Ukrainy. Treningi prowadzili: Prezydent EKF Shihan Antonio Pinero - Hiszpania oraz CR USA Shihan Lesław Samitowski z Chicago.

pawłowice, karate, szkolenie
Trenerzy i członkowie KS "Pawłowice" szkolili się w Krakowie. · fot.


W trakcie obozu treningi poświęcone były doskonaleniu umiejętności technicznych, taktyce walki, metodyce nauczania, oraz umiejętnościom wykorzystania technik karate w skutecznej samoobronie. Klub z Pawłowic reprezentował trener Michał Gawełczyk oraz członkowie: Jarosław Sladeczek, Dawid Sladeczek i Michał Sladeczek. W ramach obozu, 16 lipca, przed Międzynarodową Komisją zostały przeprowadzone egzaminy na Kyu i Dan, które zakończyły się prawie dwugodzinnymi walkami.

pawłowice, karate, szkolenie
Trenerzy i członkowie KS "Pawłowice" szkolili się w Krakowie. · fot.


Do egzaminu przystąpił i zakończył go z powodzeniem Jarosław Sladeczek. Równolegle z obozem odbyło się Zgrupowanie Kadry Narodowej prowadzone przez trenerów Polskiego Związku Karate - Macieja Sokołowskiego i Roberta Wajgelta.

wiktoria / pless.pl, źródło: GOS Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA