• 22 czerwca 2016
  • wyświetleń: 6042

18-tka najlepsza na Pszczyńskiej Spartakiadzie Młodzieży

Zwycięstwem reprezentacji Szkoły Podstawowej Nr 18 w Pszczynie zakończyła się tegoroczna edycja Pszczyńskiej Spartakiady Młodzieży w kategorii szkół podstawowych. 18-tka zdobyła 250 pkt i drugą w klasyfikacji SP nr 10 z Piasku wyprzedziła o.... 50 punktów. Trzecia była Dwójka z pszczyńskiego Poligonu , która zdobyła 192 punkty.

18-tka najlepsza na Pszczyńskiej Spartakiady Młodzieży

To drugi kolejny rok kiedy 18-tka zwyciężyła w tej prestiżowej imprezie. Dwa lata temu zajęła 2 miejsce. Wcześniej w zawodach przez kolejne 9 lat wygrywała SP 2.

• Miłosz Kędzior skok w dal kl - 4-te - 6 miejsce
  • Sztafeta wahadłowa 10 x 50 metrów Patrycja Kania, Julia Czerwińska, Oliwia Karaban, Kinga Kempka, Martyna Witczak, Rafał Mach, Bartosz Maroszek, Jakub Kost, Adrian Podbioł, Szymon Krzepina - 6 miejsce