Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 15 marca 2016
  • 4 czerwca 2016
  • wyświetleń: 3577

Mecze GKS-u za darmo dla sąsiadów

Za nami:

Nie siedź w domu, przyjedź na mecz. GKS Tychy startuje z biletową ofensywą. Dla mieszkańców sąsiednich powiatów na spotkania rundy wiosennej rozgrywane na Stadionie Miejskim w Tychach, GKS przygotował nieodpłatne zaproszenia.

Stadion Miejski w Tychach
Stadion Miejski w Tychach · fot.


- W ramach akcji zapraszamy na Stadion Miejski w Tychach wszystkich mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego(Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski,Wola) mikołowskiego(Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry) oraz pszczyńskiego(Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Piasek, Miedźna, Pawłowice, Suszec - zachęcają organizatorzy.

Mieszkańcy trzech powiatów nieodpłatne zaproszenia będą mogli odebrać w dniu meczu, rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Tychach. W kasie wystarczy tylko okazać dowód tożsamości.

W najbliższych tygodniach piłkarze GKS Tychy oraz klubowa maskotka - Wilk odwiedzą szkoły w trzech powiatach, w których przeprowadzą lekcję w-f oraz zaproszą kibiców na mecze.

- Mamy liczne grono wiernych kibiców z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego oraz mikołowskiego. Wielu z nich regularnie pojawia się na meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Tychach. Doskonale wiemy jednak, że sam dojazd do Tychów z Lędzin, Bierunia czy Kobióra wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieję, że nieodpłatne zaproszenia na mecz zachęcą jeszcze więcej sympatyków GKS Tychy z ościennych miast do dopingowania naszego zespołu - mówi Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

terminarz rozgrywek GKS Tychy

BM / pless.pl, źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA