Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 lutego 2016
  • wyświetleń: 7751

Trening i rehabilitacja z PCPS

Artykuł sponsorowany:

Z sentymentem wspominasz czasy, kiedy cieszyłeś się z aktywności fizycznej? Zmagasz się z bólem spowodowanym kontuzją? Noworoczny zapał do żmudnych ćwiczeń na siłowni minął? Odkryłeś, że bieganie nie jest dla Ciebie? Nie masz już motywacji do wytrwania w swoim postanowieniu o zrzuceniu paru kilogramów? Twoja pociecha ma wadę postawy? A może zapowiada się na wielkiego sportowca i potrzebuje wsparcia trenera personalnego, dietetyka czy psychologa sportu? Wszystko zaczyna się od marzeń! Takie motto towarzyszy firmie Puchała & Cybulski Physical Success. Zapraszamy Cię na konsultacje i zajęcia z fizjoterapeutą, trenerem personalnym, dietetykiem, psychologiem, a także zajęcia grupowe. U nas pracują prawdziwi profesjonaliści, którym zaufali najlepsi - w tym kadra Polski badmintonistów.

Zadbaj o siebie. Trening i rehabilitacja z PCPS
Zadbaj o siebie. Trening i rehabilitacja z PCPS


Kontuzja? Jesteś w dobrych rękachKontuzje mogą przydarzyć się każdemu, i niezależnie od tego czy walczymy o powrót do sprawności na ważny mecz, czy też musimy wrócić do pracy, liczy się czas. Sztandarową działalnością PCPS jest rehabilitacja. Profesjonalna, dopracowana pod każdym szczegółem i dostępna dla każdego. Podstawy tego działu stworzyła fizjoterapeutka Romana Kania, która zdobywała doświadczenie podczas stażów w Australii oraz współpracowała z najlepszymi placówkami w Polsce. W skład sztabu wchodzą również fizjoterapeutki Małgorzata Nowok, zawodniczka LKS Goczałkowice, występującego w I lidze piłki nożnej kobiet oraz Katarzyna Kątny, która specjalizuje się także w masażu.

Zadbaj o siebie. Trening i rehabilitacja z PCPS 1
Zadbaj o siebie. Trening i rehabilitacja z PCPS


O naszej marce w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii najlepiej świadczą liczne historie sukcesu. Jedną z nich napisała z nami Kornelia Marczak, badmintonistka UKS Plesbad Pszczyna, wielokrotna mistrzyni Polski oraz reprezentantka Polski na mistrzostwach Europy. Kornelia trafiła do nas z kontuzją kolana. Zalecenia lekarzy prowadziły 16-latkę prosto na stół operacyjny. Nasz zespół wierzył, że możemy pomóc mistrzyni bez użycia skalpela. Dzięki wspólnym wysiłkom fizjoterapeutów, trenerów funkcjonalnych oraz współpracujących z nami lekarzy, Kornelia wygrała z kontuzją i powróciła na kort.Nowość! Zajęcia grupowe dla każdegoNowością w ofercie są zajęcia grupowe (maksymalnie 10 osób), na które trwają zapisy pod numerami telefonów: 517-507-025 i 691-138-386. Rozszerzenie oferty o zajęcia fitness było możliwe dzięki pojawieniu się w naszym zespole Doroty Białkowskiej, znanej i lubianej trenerki. Ponadto nasza kadra opracowała kilka innych programów treningowych, które są odpowiedzią na potrzeby klientów. Oferta zajęć grupowych obejmuje:

  • Fitness - efektywny trening dla wszystkich. Polega na wykonywaniu ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu.
  • Trening dla seniora - wierzymy, że jesień życia można przeżyć zachowując dobrą formę. Nasi podopieczni są tego dobrym przykładem.


Zadbaj o siebie. Trening i rehabilitacja z PCPS 2
Zadbaj o siebie. Trening i rehabilitacja z PCPS


  • Zajęcia korekcyjne z elementami zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat - siedzący tryb życia, to główna przyczyna licznych wad postawy u naszych dzieci. Pomagamy naszym małym klientom je skorygować, a przy okazji staramy się ich zachęcić, aby odstawiły komputer i smartfona na rzecz aktywności fizycznej.
  • Functional crossfit - trening, podczas którego angażujemy każdy mięsień w naszym ciele, a ćwiczenia funkcjonalne wspomagają pracę naszego ciała w codziennych czynnościach.
  • Szkoła zdrowych pleców - ból kręgosłupa, to plaga XXI wieku. Przyczyna bardzo często tkwi w braku ruchu. Na naszych zajęciach pomagamy wzmocnić plecy podopiecznych i uczymy podstawowych zasad dbania o kręgosłup.


Potrzebujesz indywidualnego podejścia?Pomysłodawcą i założycielem PCPS jest Michał Puchała, który na co dzień pracuje w klubie GKS Tychy jako trener grup młodzieżowych i członek sztabu przygotowania motorycznego klubu. Piłka nożna to jego pierwsza sportowa miłość, a pasja do treningu motorycznego i staże zagraniczne pozwoliły mu na spełnianie się również w roli trenera personalnego. Jest z nami również trener Maciej Wiśniewski, specjalizujący się w treningu siłowym, a do tego mający kwalifikacje trenera piłki ręcznej i pływania. Sam bierze udział w biegach ekstremalnych z cyklu Runmageddon, uprawia kitesurfing i narciarstwo zjazdowe.Od początku działalności PCPS w ofercie znajduje się trening personalny. Jedną z pierwszych historii sukcesu jest przypadek naszego podopiecznego Zbigniewa Łebeckiego. Dzięki wspólnej pracy Zbyszek w kilka tygodni zrzucił 15 kilogramów i obniżył swój wiek metaboliczny o 20 lat. Zanim się poznaliśmy sam nie był zadowolony ze swojej kondycji. Dziś strzela gole w lidze futsalu, a na nasze zajęcia dołączyli również członkowie jego rodziny.

Pełne wsparcie dla naszych klientówStworzyliśmy kompleksową ofertę łączącą rehabilitację, trening personalny oraz odnowę i regenerację organizmu. Współpracujemy również z lekarzami, dietetykiem i psychologiem sportowym, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie. Jesteśmy dla każdego. Przygotowujemy młodych sportowców do profesjonalnych karier i pomagamy osobom, które chcą zerwać z siedzącym trybem życia, zwalczyć nadwagę oraz poprawić zdrowie i samopoczucie. Bardzo cieszymy się kiedy jeden osiągnięty cel jest początkiem kolejnej historii sukcesu. Na naszej sali treningowej pojawiają się całe rodziny, które zaufały załodze PCPS, a naszą markę doceniają również profesjonalne kluby i związki sportowe.

Na pierwszą nieodpłatną konsultację z fizjoterapeutą połączoną z pokazowym treningiem personalnym można umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numery: 517-507-025 i 691-138-386. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej www.pcps-pszczyna.pl. Aby nie przegapić najnowszych artykułów na naszym blogu, filmów instruktażowych z ćwiczeniami oraz porad dotyczących zdrowego trybu życia zachęcamy do polubienia profilu Puchała & Cybulski Physical Success na Facebooku (link: https://www.facebook.com/pcpspszczyna), obserwowania profilu na Instagramie (link: https://www.instagram.com/pcps.pszczyna) oraz do zapisania się na newsletter pcps-pszczyna.us12.list-manage.com.

Zadbaj o siebie. Trening i rehabilitacja z PCPS


---

Puchała & Cybulski Physical Success
Ul. Dobrawy 7
43-200 Pszczyna
Tel. 517-507-025
Tel. 691-138-386
E-mail: pcps.pszczyna@gmail.com