Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 lutego 2016
  • wyświetleń: 1274

Sukcesy zawodników UKS Wojan

Zawodnicy i wychowankowie UKS Wojan Pawłowice stale odnoszą sukcesy na parkietach koszykowych w całym kraju.

Sukcesy zawodników UKS Wojan - 01.2016 · fot.


W dniach 29-31 stycznia odbył się w Białymstoku III Dojlidy Cup roczników 2002 i 2003, w którym w barwach MKS Dąbrowa Górnicza występuje Bartosz Chodukiewicz. Wychowanek UKS Wojan Pawłowice zdobył pierwsze miejsce i tytuł MVP Turnieju.
 
Natomiast w dniach 30-31 stycznia w Oświęcimiu w II Turnieju o Puchar Wolności rocznika 2001, występujący w barwach WKS Śląsk Wrocław - Igor Kozłowski i Mateusz Czempiel zdobyli pierwsze miejsce. MVP Turnieju wybrany został Mateusz Czempiel, były zawodnik UKS Wojan Pawłowice.

Po powrocie z turnieju, w dniu 1 lutego przyszły powołania do Kadry Polski U15, gdzie trener powołuje 24 zawodników na siedmiodniowy obóz zimowy, który odbędzie się w dniach 15-21 lutego w Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Gniewinie (Pomorskie) i na który powołanie otrzymał Igor Kozłowski. Jest to już piąte zgrupowanie Kadry Polski wychowanka UKS Wojan Pawłowice.

UKS Wojan Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA